تماس با ما

آدرس: اصفهان،منطقه صنعتی دولت آباد، خیابان خیام(۱۰)، فاز ۲، چهارراه سوم

تلفن: ۷۴۱۰ ۴۰۵ ۰۹۱۳- ۷۴۱۰ ۳۰۴ ۰۹۱۳           با مدیریت: سعید شب انگیز

فکس: ۴۵ ۱۰۳ ۹۵۰-۰۳۱

کانال تلگرام: Seperk@

ایمیل: Info@SeperkCo.com

درباره ما

گروه تولیدی سپرک صنعت فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ در زمینه تولید قطعات ریخته گری و گیربکس های ماشین آلات و تجهیزات صنایع نان و شیرینی آغاز و سپس اقدام به ساخت دستگاه های خمیرکن در سه مدل نموده است.

این گروه مقوله تحقیق و توسعه را در کنار فعالیت های جاری خود دنبال کرده و با استفاده از دانش و ابتکار متخصصین خود و به کمک نظرات و پیشنهادات مشتریان عزیز برای تولید محصولات با کیفیت و کمیت بیشتر تلاش نموده است که همین امر باعث شده تا امروزه با تولید انواع مختلف خمیرکن از مدل ۵ کیلویی تا مدل ۱۸۰ کیلویی و میکسرهای قنادی گامی بزرگ در جهت تولید ماشین آلات صنایع نان و شیرینی و ارائه ی بهترین خدمات در راستای تولید نان و شیرینی سالم و با کیفیت بردارد.

لازم به ذکر است که این گروه افتخار دارد اعلام نماید علاوه بر پاسخگویی به نیاز صنایع غذایی داخلی، محصولات خود را به کشورهای عراق، ارمنستان، پاکستان، افغانستان و کشورهای حوزه ی خلیج فارس صادر نموده و سعی در جهت اعتلای هر چه بیشتر نام ایران زمین دارد.

خط مشی

این گروه تولیدی تلاش مستمر دارد که تولیدات خود را از طریق توجه به خواسته های مشتری با استانداردهای جهانی هماهنگ کند. همینطور مصمم است تا به دل مشغولی ها و نگرانی شدید در رابطه با خرید محصول و خدمات با عملکردهای مثبت و جلب رضایت مشتریان پاسخ دهد.

چشم انداز

این گروه تولیدی در نظر دارد تا با کسب جایگاه نخست میان تولیدکنندگان ماشین آلات صنایع نان و شیرینی کشور از نظر کیفیت محصول، شهرت برند، سهم بازار و همچنین تحکیم جایگاه گروه تولیدی به عنوان یک شرکت معتبر و تلاش در جهت دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی تلاش نماید.